PRZYWOZY

 

Autobus I

 

 

I tydzień

 

6.20 - Lewaszówka

6.25 – Makosy Stare

6.30 – Mąkosy Nowe

6.33 – Dąbrowa Jastrz.

 

 

6.45 – Kolonia Lesiów

6.47 – Kolonia Lesiów

6.50 – Kolonia Lesiów PKP

6.54 – Lesiów PKS

7.00 – Lesiów sklep

 

7.15 – Dąbrowa Kozł.

7.18 – Kozłów szkoła

7.20 – Kozłów skrzyż.

7.30 - gimnazjum

 

 

7.30 – Owadów

7.35 – Wola Owadowska

 

II tydzień

 

6.25 – Kolonia Lesiów

6.26 – Kolonia Lesiów II

6.29 – Kolonia Lesiów PKP

6.33 – Kolonia Lesiów PKS

6.35 – Lesiów

 

6.50 - – Dąbrowa Kozł.

6.53 – Kozłów szkoła

6.55 – Kozłów skrzyż.

 

 

7.15 - Lewaszówka

7.20 – Mąkosy Stare

7.22 – Mąkosy Nowe

7.25 – Dąbrowa Jastrzębska

7.30 - gimnazjum

 

III tydzień

 

6.20 – Dąbrowa Kozł.

6.23 – Kozłów szkoła

6.25 – Kozłów skrzyż.

 

6.50 - Lewaszówka

6.55 – Makosy Stare

6.58 – Mąkosy Nowe

7.00 – Dąbrowa Jastrz.

 

 

7.15 – Kolonia Lesiów

7.17 – Kolonia Lesiów

7.18 – Kolonia Lesiów PKP

7.20 – Lesiów PKS

7.25 – Lesiów sklep

7.30 - gimnazjum

 

Autobus II

 

 

6.20 – Goryń I

6.22 – Goryń II

6.24 – Wola Gor. I

6.26 – Brody

6.30 - Łukawa

6.35 – Wolska Dąbrowa

6.40 – Wola Gor.szkoła

6.45 – Wola Gor.

6.47 – Olszowa

6.50 – Bartodzieje

7.05 – gimnazjum

 

 

 

[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )